Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń: (+48) 15 822 57 70

Specjalistyczny Zakład
Robót Budowlano-Wiertniczych
"EURO-WIERT" Sp. z o.o.
ul. Siarkopolowa 6
39-400 Tarnobrzeg

Certyfikaty

Firma Euro-Wiert Sp. z o.o. potwierdza swoją wiarygodność dzięki uczestnictwu w programie Rzetelna Firma oraz szeregom zdobytych certyfikatów.

zobacz więcej

Nasza Firma

01Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu profil i zakres działalności naszego Zakładu oraz w pełni uświadomić jak wielkie korzyści mogą państwo osiągnąć korzystając z usług profesjonalnych partnerów działających na naszym rynku. W nas jest takie przekonanie, że bez profesjonalnego podejścia i zrozumienia z odbiorcami nie jesteśmy w stanie zbudować tak wielkiego zaufania i korzystnych relacji, przy których nasi partnerzy nie mają cienia wątpliwości, kiedy polecają nas wysoko szanującym się odbiorcom naszych usług.

Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych „EURO-WIERT” Sp z o. o. działa na rynku od maja 2003 roku.

„EURO-WIERT” Sp. z o. o. jest firmą posiadającą duże doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego typu robót budowlano - wiertniczych.

02

Jesteśmy organizacyjnie i technicznie przygotowani do prowadzenia wszelkiego typu robót odwodnieniowo - ujęciowych oraz robót związanych z wypełnianiem pustek, doszczelnianiem górotworu metodą iniekcji.

Przy budowlach hydrotechnicznych wykonujemy ekrany przeciwfiltracyjne z mieszanin samotężejących w technologii "slurrytrench" i "trenchmix" a także przesłony hydroizolacyjne w technologii iniekcji niskociśnieniowych.

Jako firma z tradycjami wiertniczymi od 2005r. poszerzyliśmy naszą ofertę w zakresie technologii bezwykopowych tj:

  • wiercenia kierunkowe HDD w systemie tradycyjnym i skalnym,
  • innowacyjne wiercenia w technologii GRD (Geothermal Radial Drilling) zapewniając pozyskiwanie ciepła ziemi do ogrzewania domów, wody, alternatywnie w lecie schładzanie i nie tylk

 

Nasze realizacje Rzeszów

Odwierty na Dworcu lokalnym przy ul. Towarnickiego w Rzeszowie

Data: 12.06.2018 – 19.07.2018

Łączna długość otworowych wymienników ciepła: 700 mb

Łączna średnia wydajność cieplna OWC:  25200W

https://radiovia.com.pl/aktualnosci/dworzec-lokalny-oficjalnie-otwarty


(C) 2008 - 2019 Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies