Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń: (+48) 608 510 002

Specjalistyczny Zakład
Robót Budowlano-Wiertniczych
"EURO-WIERT" Sp. z o.o.
ul. Siarkopolowa 6
39-400 Tarnobrzeg

Certyfikaty

Firma Euro-Wiert Sp. z o.o. potwierdza swoją wiarygodność dzięki uczestnictwu w programie Rzetelna Firma oraz szeregom zdobytych certyfikatów.

zobacz więcej

Odpowiedzialny biznes

Szanowni Państwo,

Dbając o jak najlepszy rozwój naszej firmy oraz o jakość naszych wzajemnych relacji z naszymi interesariuszami opracowaliśmy system wartości biznesowych i etycznych EURO-WIERT Sp. z o.o. W systemie uwzględniliśmy wszystkie wartości, które uważamy za ważne w naszych relacjach wewnętrznych i zewnętrznych. Chcielibyśmy, aby wszyscy nasi klienci i kontrahenci wiedzieli jakie wartości etyczne i zasady biznesowe są w naszej firmie uznawane za ważne i aby kierowali się nimi w swej codziennej działalności.

Opracowany kodeks etyczny ma być dla Państwa swoistego rodzaju przewodnikiem i wskazówką jak należy postępować aby działać w zgodzie z podstawowymi wartościami oraz zasadami uczciwości i rzetelności w biznesie. Pragnę Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań aby dbać o jak najwyższe standardy etyczne naszej współpracy a wszelkie nieprawidłowości będą przez nas na bieżąco monitorowane i korygowane. W tym celu stworzyliśmy stanowisko oficera etycznego, który będzie stał na straży niniejszych wartości oraz będzie służył radą i pomocą jak postępować w sytuacjach niejednoznacznych czy krytycznych.

Zapraszam do zapoznania się z kodeksem oraz systemem monitorowania przestrzegania ustalonych zasad,

Z poważaniem,

Jan Napieracz

Prezes

EURO-WIERT Sp. z o.o.


(C) 2008 - 2024 Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies