Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń: (+48) 15 822 57 70

Specjalistyczny Zakład
Robót Budowlano-Wiertniczych
"EURO-WIERT" Sp. z o.o.
ul. Siarkopolowa 6
39-400 Tarnobrzeg

Certyfikaty

irma Euro-Wiert Sp. z o.o. potwierdza swoją wiarygodność dzięki uczestnictwu w programie Rzetelna Firma oraz szeregom zdobytych certyfikatów.

zobacz więcej

Konflikt interesów

Dbamy o pełną przejrzystość. Unikamy jakichkolwiek sytuacji mogących stanowić konflikt interesów. Dbamy o to aby także nasi klienci, dostawcy i konkurencja kierowali się zasadą przejrzystości w prowadzeniu swojej działalności.

Wszyscy pracownicy Euro-Wiert są zobowiązani do unikania relacji i okoliczności, które mogłyby tworzyć sytuacje wątpliwe etycznie. Każdorazowe zachowania budzące wątpliwości natury etycznej czy moralnej są zgłaszane przełożonym, prezesowi lub oficerowi etyki.

Łamanie zakazu konfliktu interesów traktujemy jako rażące naruszenie obowiązków służbowych mogące doprowadzić do zwolnienia z firmy.

Nie przyjmujemy, ani nie wręczamy prezentów klientom i dostawcom. Dobre relacje z partnerami budujemy bazując na profesjonalnym podejściu oraz jasnych i przejrzystych zasadach współpracy. W kontaktach pracowników z klientami lub konkurencją unikamy sytuacji mogących wywołać konflikt pomiędzy interesem osobistym pracownika i interesem naszej firmy.

Kontakty z klientami i kontrahentami nie są wykorzystywane do uzyskiwania osobistych korzyści dla pracowników.


(C) 2008 - 2024 Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies