Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń: (+48) 15 822 57 70

Specjalistyczny Zakład
Robót Budowlano-Wiertniczych
"EURO-WIERT" Sp. z o.o.
ul. Siarkopolowa 6
39-400 Tarnobrzeg

Certyfikaty

irma Euro-Wiert Sp. z o.o. potwierdza swoją wiarygodność dzięki uczestnictwu w programie Rzetelna Firma oraz szeregom zdobytych certyfikatów.

zobacz więcej

Gruntowe pompy ciepła

Nasza firma specjalizuje się w zaawansowanej i wszechstronnej realizacji instalacji gruntowych pomp ciepła.

Priorytetem jest dla nas dobór optymalnych urządzeń, które zapewnią długotrwałą, efektywną i ekonomiczną pracę systemu, minimalizując przy tym potrzebę jakiejkolwiek obsługi przez wiele lat.

Technologia wykorzystania ciepła geotermalnego poprzez kolektor gruntowy, zarówno w wersji pionowej, jak i ukośnej (GRD), jest obecnie uznawana za jedno z najbardziej efektywnych rozwiązań ogrzewania w Europie. Główne korzyści to stała temperatura źródła ciepła (górotworu) dostępna przez cały rok, co przekłada się na stabilność działania systemu. To z kolei gwarantuje wydłużoną żywotność pompy ciepła oraz wyjątkową efektywność współczynnika COP, co znacząco redukuje koszty ogrzewania w porównaniu do tradycyjnych metod.

Wykorzystywanie przez gruntową pompę ciepła odnawialnych źródeł energii, jaką jest energia geotermalna, czyni to urządzenie wyjątkowo przyjaznym dla środowiska i ekonomicznym. Zaawansowane systemy sterowania, które są integralną częścią naszych pomp ciepła, oferują całkowitą automatyzację pracy urządzenia. Systemy te umożliwiają zdalne zarządzanie i monitorowanie pracy pompy z dowolnego miejsca na świecie poprzez aplikację mobilną, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży, nasza firma dostarcza gruntowe pompy ciepła o najwyższej jakości, które są przystosowane do wykorzystania w różnorodnych typach budynków, zarówno nowych, jak i modernizowanych. Oferujemy pełne wsparcie począwszy od etapu projektowania, poprzez instalację, aż po serwis posprzedażowy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy są gotowi dostarczyć spersonalizowane rozwiązania, spełniające specyficzne wymagania i oczekiwania każdego klienta.


(C) 2008 - 2024 Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies